Semantic UI (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Uninstall
kk: Жою

en: Select all rows in this table
kk: Кестенің барлық қатарларын таңдау

en: Deselect all rows in this table
kk: Бұл кестеге барлық жолды болдырмау

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.
