Semantic UI (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: Installed
lv: Instalēts

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: The block cannot be placed in this region.
lv: Bloku nevar pievienot ievietot šajā reģionā.

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti
