Semantic UI (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Select all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгох

en: Deselect all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгохоо болих

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
