Semantic UI (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Select all rows in this table
mr: या टेबल मधील सर्व ओळी निवडा

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
