Semantic UI (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Version: @module-version
ne: संस्करण: @module-version

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list

en: Required by: @module-list
ne: @module-list द्वारा आवश्यक

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ne: मेसिन नाम: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
