Semantic UI (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Select all rows in this table
nn: Vel alle radene i denne tabellen

en: Deselect all rows in this table
nn: Ikkje vel nokon rader i denne tabellen

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Drag to re-order
nn: «Dra og slepp» for å endre rekkefølgje
