Semantic UI (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Select all rows in this table
oc: Seleccionar totas las linhas del tablèu

en: Deselect all rows in this table
oc: Deseleccionar totas las linhas del tablèu

en: Installed
oc: Installat

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Drag to re-order
oc: Clicar-depausar per reorganizar

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
oc: Aqueste dreit es ereitat del ròtle de l'utilizaire autentificat.

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: The block cannot be placed in this region.
oc: Lo blòt pòt pas èsser plaçat dins aquela region.

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
