Semantic UI (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Select all rows in this table
pl: Zaznacza wszystkie wiersze tabeli

en: Deselect all rows in this table
pl: Cofa zaznaczenie wszystkich wierszy tabeli

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
pl: Te uprawnienia są dziedziczone według roli zalogowanego użytkownika.

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: The block cannot be placed in this region.
pl: Blok nie może być umieszczony w tym regionie.

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
