Semantic UI (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
