Semantic UI (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Uninstall
ro: Dezinstalați

en: Select all rows in this table
ro: Selectați toate rândurile din acest tabel

en: Deselect all rows in this table
ro: Deselectați toate rândurile din acest tabel

en: Installed
ro: Instalat

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Drag to re-order
ro: Trage pentru a rearanja

en: Pagination
ro: Paginație

en: No modules are available to uninstall.
ro: Nu sunt disponibile module pentru dezinstalare.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ro: Această permisiune este moștenită de la rolul utilizatorului autentificat.

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: The block cannot be placed in this region.
ro: Blocul nu poate fi plasat în această regiune

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Text Formats
ro: Formate pentru text

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Version: @module-version
ro: Versiune: @module-version

en: Requires: @module-list
ro: Necesită: @module-list

en: Required by: @module-list
ro: Cerut de: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ro: Nume mașină: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ro[0]: Următorul motiv împiedică dezinstalarea modulului @module.module_name:
ro[1]: Următoarele motive împiedică dezinstalarea modulului @module.module_name:
