Semantic UI (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Select all rows in this table
sl: Označi vse vrstice v tej tabeli

en: Deselect all rows in this table
sl: Odznači vse vrstice v tej tabeli

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem
