Semantic UI (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Select all rows in this table
sq: Zgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Deselect all rows in this table
sq: Çzgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Drag to re-order
sq: Tërhiq për të rirenditur

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
