Semantic UI (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Select all rows in this table
sr: Изабери све редове у овој табели

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
