Semantic UI (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
