Semantic Views (3.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: List
da: Vis

en: None
da: Ingen

en: Fields
da: Felter

en: List type
da: Listetype

en: Attributes
da: Attributter

en: Ordered list
da: Ordnet liste

en: Unordered list
da: Uordnet liste

en: Field options
da: Felt indstillinger

en: Row
da: Række

en: Displays rows one after another.
da: Vis rækker én efter én.

en: Displays the fields with an optional template.
da: Viser felterne med en valgfri skabelon.
