Semantic Views (3.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Fields
gl: Campos

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Attributes
gl: Atributos

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: Element
gl: Elemento

en: Row
gl: Ringleira

en: Displays rows one after another.
gl: Amosar as filas unha detras das otras.

en: Displays the fields with an optional template.
gl: Presenta os campos cunha plantilla opcional.
