Semantic Views (3.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: List
lt: Sąrašas

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Element
lt: Elementas

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.
