Semantic Views (3.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Group
nl: Groep

en: List
nl: Lijst

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Fields
nl: Velden

en: List type
nl: Lijsttype

en: Attributes
nl: Attributen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Field options
nl: Veldopties

en: Row
nl: Rij

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Definition list
nl: Definitielijst

en: Element type
nl: Elementtype

en: Element attributes
nl: Element-attributen
