Semantic Views (3.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Group
tr: Grup

en: List
tr: Liste

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Fields
tr: Alanlar

en: List type
tr: Liste tipi

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Unordered list
tr: Sıralanmamış liste

en: Element
tr: Öğe

en: Field options
tr: Alan seçenekleri

en: Row
tr: Satır

en: Displays rows one after another.
tr: Satırları birbiri ardısıra gösterir.

en: Displays the fields with an optional template.
tr: Seçime bağlı şablonları olan alanları gösterir.
