Semantic Views (3.1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: List
ar: لائحة

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Fields
ar: الحقول

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Attributes
ar: سمات

en: Ordered list
ar: قائمة مرتبة (ol)

en: Unordered list
ar: قائمة غير مرتبة (ul)

en: Element
ar: عنصر

en: Field options
ar: خيارات الحقل

en: Row
ar: صف

en: Displays rows one after another.
ar: عرض الصفوف واحدًا تلو الآخر.

en: Displays the fields with an optional template.
ar: عرض الحقول مع قالب اختياري.
