Semantic Views (3.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Group
az: Qrup

en: List
az: Siyahı

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Fields
az: Sahələr

en: List type
az: Siyahı növü

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Field options
az: Sahə seçimləri

en: Row
az: Sıra

en: Displays rows one after another.
az: Sətirləri bir-birinin ardınca göstərir.

en: Displays the fields with an optional template.
az: Sahələri əlavə şablonla göstərir.
