Semantic Views (3.1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: List
hr: Popis

en: None
hr: Nema

en: Fields
hr: Polja

en: List type
hr: Tip liste

en: Attributes
hr: Atributi

en: Displays rows one after another.
hr: Prikaži redove jedan nakon drugoga.

en: Displays the fields with an optional template.
hr: Prikažuje polja s proizvoljnim predloškom.
