Semantic Views (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Row
sk: Riadok

en: Displays rows one after another.
sk: Zobraziť riadky jeden za druhým.

en: Displays the fields with an optional template.
sk: Zobrazí polia s voliteľnou šablónou.
