Semantic Views (8.x-2.3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: List
he: רשימה

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Fields
he: שדות

en: List type
he: סוג רשימה

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Element
he: אלמנט

en: Field options
he: אפשרויות שדה

en: Row
he: שורה

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית
