Semantic Views (8.x-2.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: List
ka: სია

en: None
ka: არცერთი

en: Fields
ka: ველები

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები
