Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker
