Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік
