Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Country code
gl: Código de país
