Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող
