Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Country code
lt: Šalies kodas
