Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Test
oc: Testar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís
