Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
