Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: User
ru: Пользователь

en: Country code
ru: Код страны

en: Your company
ru: Ваша компания
