Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji
