Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Test
te: పరీక్ష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Request type
te: అభ్యర్థన రకం
