Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ
