Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: User
ca: Usuari

en: %url is not a valid URL.
ca: %url no és una URL vàlida.
