Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Country code
cs: Kód země
