Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: Country code
el: Κωδικός χώρας
