Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto
