Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea
