Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य
