Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Type
pt: Tipo

en: Test
pt: Teste

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Usuário

en: Request type
pt: Tipo de solicitação

en: Country code
pt: Código do país
