Send Request (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: User
ro: Utilizator

en: Country code
ro: Cod țară

en: Your company
ro: Compania dvs.
