Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: Id
bg: Номер
