Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Endpoints
bo: མཐའ་སྣེ
