Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Type
ja: タイプ

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: User
ja: ユーザー

en: Id
ja: ID

en: Country code
ja: 国コード
