Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი
