Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ
