Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်
